Pokud chcete svému tělu dopřát odpočinek a regeneraci, je masáž vhodným doplňkem péče o pohybový aparát. Při masáži dochází k uvolnění měkkých tkání a do krevního oběhu jsou vylučovány endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, díky čemuž se budete cítit uvolněně a příjemně.

Nabízíme masáže v Salonu FATIMA, nebo pokud se cítíte lépe v domácím prostředí, dorazí masér až k Vám domů.

Salon FATIMA (Masarykova třída 269/90, Teplice - vedle Potápěčské školy)

 

 

CENY MASÁŽÍ:

 

CELOTĚLOVÁ   (Záda, Šíje, Horní a dolní končetiny)

90 min  -  600,-Kč

 

ZÁDA + ŠÍJE

30 min.  -  250,-Kč

60 min.  -  400,-Kč

 

DOLNÍ KONČETINY

60 min.  -  400,-Kč

 

BAŇKOVÁNÍ (VAKUOTERAPIE)

45 min.  -  350,-Kč

 

Při objednání maséra k Vám domů je poplatek za dopravu 100,-Kč (služba pouze v Teplicích)

 

 

Je-li to možné, je dobré se před masáží osprchovat. Ženy by neměly být výrazně nalíčené. Po dobu jedné až dvou hodin před masáží nejezte. Vhodné je však pít bylinné čaje nebo vodu.

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či jiné zánětlivé onemocnění, nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů, křečové žíly (vylučuje se pouze masáž nohou), kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy či jakékoliv kožní bulky. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních či neléčené hypertenzi. Mohou nastat chvíle, kdy se necítíte ve své kůži, nemáte náladu nebo jste příliš vyčerpaní. Nebojte se spolehnout na svoji intuici a v takových případech masáž raději vynechejte.

 

Objednávky na telefonu +420  605 272 884 

nebo napište vzkaz na facebookové stránce MASÉR TEPLICE

 

 

 

tomfitPoužívám rostlinné masážní oleje TOMFIT (směs velmi kvalitních rostlinných olejů – mandlový a makadamiový), mají antioxidační a antidepresivní účinky, pokožku ošetřují, regenerují, vyhlazují a pomáhají v péči o aknózní pleť.

         

 

 

fotoJiří Sýkora (certifikovaný masér)